Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, które zapewniają optymalną obsługę Twojej wizyty na naszej stronie oraz przyspieszają i ułatwiają dostęp do informacji. Prosimy, zaakceptuj instalację plików cookies na Twoim komputerze, aby w pełni komfortowo korzystać z naszej strony internetowej.

Akceptuj Odrzuć

Salony autoryzowane - Regionalni Koordynatorzy Serwisu Vaillant

Odwiedź naszych Autoryzowanych Partnerów i skorzystaj z fachowej pomocy.

Klienci firmy Vaillant mogą skorzystać z fachowej obsługi naszych Autoryzowanych Partnerów - Regionalnych Koordynatorów Serwisu.

Nasi partnerzy zapraszają do swoich Autoryzowanych Salonów, w których klienci mają możliwość obejrzenia urządzeń marki Vaillant, skorzystania z doradztwa specjalistów w ramach napraw i konserwacji urządzeń, zakupienia urządzeń i osprzętu. Koordynatorzy prowadzą serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dokonują montaży oraz doborów instalacji.

Nasi partnerzy są zobligowani do zachowania najwyższych standardów obsługi klienta. Stale podnoszą kwalifikacje swoje i swoich pracowników poprzez regularne uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez firmę Vaillant. Centra Serwisowe zatrudniają również doświadczonych i wyszkolonych w ośrodkach szkoleniowych Grupy Vaillant serwisantów.

W menu po lewej stronie znajdziesz spis Autoryzowanych Salonów prowadzonych przez naszych Koordynatorów Serwisu.

Tam znajdziesz wszelkie szczegóły dotyczące zakresu działalności, zdjęcia salonu oraz dane kontaktowe.