Znajdź
Znajdź instalatoraZnajdź
Znajdź instalatora

Vaillant znaczy pompy ciepła

  • Tworzymy rozwiązania przyjazne dla klimatu
  • Wydajne, trwałe, efektywne i energooszczędne
  • W oparciu o profesjonalną sieć instalatorów 
Dowiedz się więcej

 

Dzisiaj dla wielu temat  ogrzewania = niepewność. Nieważne, czy mówimy o nim w skali globalnej, czy też w kontekście indywidualnego wyboru. My wiemy, co robić. Dlatego wszystkie nasze decyzje i działania realizujemy tak, aby dać Ci pewność, że działamy w zgodzie z ideami zrównoważonego rozwoju i tak, aby dostarczać na rynek najlepsze urządzenia grzewcze. Jako lider rynku jesteśmy do tego zobowiązani. 

Dostarczamy rozwiązania wszystkim, którzy czują się odpowiedzialni i za swój dom, i za dobrostan naszej planety. Naszym znakiem jest „V” – symbol zwycięstwa i inicjał marki Vaillant. W ten sposób podkreślamy, że wyznaczamy trendy – dosłownie i w przenośni.

 

Wyznaczamy trendy transformacji klimatycznej. Wyznaczamy standardy zasad i usług, które pomagają chronić środowisko naturalne. 

Wyznaczamy standardy obniżania kosztów energii. Wyznaczamy standardy zrównoważonej jakości. 

Wyznaczamy jakość, którą będziesz doceniać przez lata. Wyznaczamy kierunek inwestowania w przyszłość naszych dzieci. 

Krótko mówiąc – wyznaczamy to, co ważne.

Doskonały system grzewczy do Twojego domu

Bezpieczny i przyszłościowy

Pompy ciepła

Systemy hybrydowe

Fotowoltaika

Bezpieczny i przyszłościowy

To zawsze dobry wybór

Vaillant to szeroka oferta systemów grzewczych przyjaznych klimatowi. To sprawdzona i trwała jakość, innowacyjne rozwiązania technologiczne, energooszczędność – wszystko po to, abyśmy mogli celnie odpowiadać na potrzebny każdego z Was i każdego domu. Bez względu na okoliczności.

Pompy ciepła

Technologia grzewcza przyjazna klimatowi

Projektując nasze pompy ciepła, tworzymy przyszłość. Dlaczego? Bo nasze urządzenia pozyskują 2/3 energii ze środowiska, a to sprawia, że są przyjazne klimatowi. Także dlatego można na nie uzyskać najwyższe dofinansowanie*.

Pompa powietrza aroTHERM to doskonałe rozwiązanie do nowych i modernizowanych budynków zgodnie z ideą tworzenia domów przyjaznych klimatowi. Wyróżnia ją wysoka temperatura zasilania i mała powierzchnia montażu.

Systemy hybrydowe

System chroniący zasoby

Jeżeli nie możesz zastosować w domu pompy ciepła jako źródła samodzielnego, nie musisz z niej rezygnować: Hybrydowy system grzewczy złożony z pompy ciepła i gazowego kotła kondensacyjnego sprawdza się, gdy potrzebujesz dużo energii i wysokiej temperatury zasilania.

Zaleta: możesz nadal korzystać z dotychczasowego gazowego systemu grzewczego, a jednocześnie chronić zasoby, dołączając do instalacji nową pompę ciepła Vaillant. W takiej instalacji urządzenie gazowe włącza się w czasie szczytowego obciążenia, czyli zwiększonego zapotrzebowania na ciepło. Jeżeli potrzebujesz nowego gazowego kotła kondensacyjnego, polecamy niezwykle efektywne produkty, takie jak: ecoTEC plus i ecoTEC exclusive

Fotowoltaika

Niezależność z własnego dachu

Instalacja łącząca pompy ciepła z układem paneli fotowoltaicznych to maksymalnie efektywny system grzewczy. Energia elektryczna wytworzona samodzielnie w ogniwach PV może zasilać bezpośrednio pompę ciepła lub inne urządzenia domowe, np. pralkę czy telewizor. Korzystając z własnej energii elektrycznej, uniezależniasz się od dostawców energii i wzrostu cen prądu. Zapytaj swojego wykonawcę instalacji ogrzewania – chętnie doradzi w sprawach fotowoltaiki.

Doskonały system grzewczy z doskonałym serwisem

Właściwe użytkowanie urządzeń grzewczych oraz ich regularne przeglądy to czynności, które zapewnią długą i bezproblemową pracę, dając przez wiele lat pełną satysfakcję ich użytkownikom. ecoCOMFORT to możliwość przedłużenia standardowej (2-letniej) gwarancji nawet o dodatkowe 3 lata. Wydłużoną gwarancją mogą zostać objęte kotły kondensacyjne do 37 kW oraz pompy ciepła do 20 kW zakupione za pośrednictwem Autoryzowanych Firm Partnerskich.

 Znajdź autoryzowanego Partnera  Więcej o ecoCOMFORT

Sieć profesjonalistów Vaillant jest zawsze do Twojej dyspozycji

Współpracujemy z wyspecjalizowanymi instalatorami z całej Polski. Każdy z nich doskonale zna nasze systemy grzewcze, więc pomoże Ci dobrać najlepsze rozwiązania do potrzeb Twojego domu.

Zapytaj o wycenę

Ochrona klimatu się opłaca!

Uzyskaj nawet 136 200 zł dofinansowania z programu Czyste Powietrze

  • Do 66 000 zł dla podstawowego poziomu dofinansowan
  • Do 99 000 zł dla podwyższonego poziomu dofinansowania
  • Do 135 000 zł dla najwyższego poziomu dofinansowania
  • Do 1200 zł na audyt energetyczny

Dowiedz się więcej >

Twoje korzyści z ogrzewania przyjaznego klimatowi

Stałe ograniczenie kosztów

Nowa pompa ciepła i instalacja fotowoltaiczna to niezależność od rosnących cen paliw kopalnych. Po wymianie instalacji ogrzewania na nową, efektywną, oszczędzisz i energię, i pieniądze.

Wysokie dofinansowanie

Wymień ogrzewanie olejowe lub gazowe na nowe, przyjazne klimatowi i skorzystaj z dofinansowania publicznego w wysokości nawet 100% faktycznie poniesionych kosztów (w przypadku najwyższego poziomu dofinansowania).

Trwała jakość

149 lat doświadczeń przekłada się na niezawodność, jakość, efektywność i pewność, że na efektywnych produktach Vaillant można polegać – także w przyszłości!

Z myślą o ochronie klimatu

Ogrzewanie wpływa na zmiany klimatu. Pompy ciepła Vaillant są mu przyjazne. Czerpią energię z otoczenia i dzięki temu każdy z nas może przyczynić się do ochrony klimatu.

Co nasi klienci mówią o systemach grzewczych Vaillant?

Mniejsze koszty energii

Większa niezależność

Trwała jakość

Dodatkowa ochrona klimatu

Mniejsze koszty energii

Nowoczesny, efektywny system grzewczy to najlepszy sposób na rosnące koszty ogrzewania. Zaplanuj już teraz modernizację swojego systemu grzewczego!

Większa niezależność

Pompy ciepła Vaillant czerpią bezpłatną energię z otoczenia. To oznacza niezależność od paliw kopalnych i możliwość uzyskania dofinansowania w wysokości do 50 900 zł na urządzenia przyjazne klimatowi.

Trwała jakość

Modernizacja budynków, by były przyjazne klimatowi to jeden z naszych priorytetów. Pompy ciepła Vaillant dzięki wysokiej jakości wykonania to gwarancja efektywności i niezawodności przez długie lata.

Dodatkowa ochrona klimatu

Jak dbamy o klimat? Tworzymy nowoczesne technologie grzewcze, wysokiej jakości materiały, a efektywność naszych urządzeń to zawsze nasz najwyższy priorytet.

FAQ

Czy rozwiązania przyjazne klimatowi Cię przekonują?

Zaplanuj swój nowy system grzewczy już teraz! Skorzystaj z trwałej jakości Vaillant i z atrakcyjnego dofinansowania publicznego.