Znajdź
Znajdź instalatoraZnajdź
Znajdź instalatora

Rozwiązania Vaillant

Znajdziesz tu koncepcje modernizacji instalacji grzewczej Twojego domu lub w mieszkaniu. Z pomocą tego poradnika znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania dotyczące zasadności modernizacji instalacji grzewczej. Dlaczego warto dokonać modernizacji? Jakie rozwiązanie wybrać, aby spełniło nasze oczekiwania? Czy koszty modernizacji zwrócą się w trakcie użytkowania? Zapraszamy do lektury poradnika!

Do modernizacji

Jest wiele możliwości wymiany starej instalacji ogrzewania: Można zmodernizować istniejącą technologię, zwiększając jej sprawność albo uniezależnić się od rosnących kosztów energii i stopniowo lub całkowicie przestawić instalację na odnawialne źródła energii. Doradzimy, na co zwracać uwagę, aby wymiana ogrzewania była w pełni opłacalna.

W nowych budynkach

Nowa instalacja ogrzewania powinna być jak najbardziej oszczędna, efektywna i ekologiczna. Wybór tej optymalnej instalacji zależy od potrzeb i preferencji użytkownika: preferowanego źródła energii, zapotrzebowania na energię cieplną, sposobu przenoszenia energii cieplnej. Nasze wskazówki i porady ułatwią Ci wybór najlepszego rozwiązania.