Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, które zapewniają optymalną obsługę Twojej wizyty na naszej stronie oraz przyspieszają i ułatwiają dostęp do informacji. Prosimy, zaakceptuj instalację plików cookies na Twoim komputerze, aby w pełni komfortowo korzystać z naszej strony internetowej.

Akceptuj Odrzuć

Instalator Systemowy

Kim jest Instalator Systemowy?

Zdecydowaliśmy się na wdrożenie certyfikatu Instalator Systemowy ze względu na zapotrzebowanie rynku na kompleksowe usługi instalacyjne (ogrzewanie, c.w.u., wentylacja, chłodzenie, instalacje słoneczne, zintegrowane sterowanie), będące dopełnieniem naszej oferty.

Instalator Systemowy jest to certyfikat nadawany autoryzowanym firmom, które posiadają uprawnienia na gamę produktów marki Vaillant i które jednocześnie zdobyły wysokie kwalifikacje w ich montażu i serwisowaniu.

Według badań publikowanych na "Forach Fachowców" około 20% klientów oczekuje wykonania instalacji z "jednej ręki". Dobitnie wskazuje to, że klienci coraz częściej oczekują systemowych rozwiązań, które pozwolą im zaoszczędzić pieniądze i czas oraz zagwarantują jakość wykonania całej instalacji. Ponadto wymagania prawne dotyczące energochłonności w budownictwie (WT2017 i WT2021) silnie preferują rozwiązania systemowe.

Korzyści wynikające ze współpracy z Instalatorem Systemowym

Certyfikat Instalatora Systemowego pomoże Ci szybko zidentyfikować te firmy, które wykonają cały system ogrzewania, chłodzenia, wentylacji, ciepłej wody użytkowej, instalacji słonecznej i sterowania. Korzyści płynące z wybrania usług Instalatora Systemowego to między innymi:

  • wykonanie całej instalacji przez jedną firmę
  • jakość montażu poparta autoryzacją firmy Vaillant
  • serwis i przeglądy gwarancyjne wykonywane przez jedną firmę
  • możliwość negocjacji atrakcyjniejszej ceny ze względu na szeroki zakres prac
  • fachowe doradztwo i pomoc w doborze instalacji

Jak znaleźć Instalatora Systemowego?

Tutaj znajduje się wyszukiwarka Instalatorów Systemowych. Jednocześnie w naszej głównej wyszukiwarce partnerów również możesz ich znaleźć zaznaczając odpowiedni filtr.