Znajdź
Znajdź instalatoraZnajdź
Znajdź instalatora

Kotły kondensacyjne

Nowoczesna gazowa technika kondensacyjna wykorzystuje również energię pary wodnej zawartej w spalinach. Dzięki temu kotły kondensacyjne osiągają większą sprawność przy niższych wartościach emisji w porównaniu z kotłami konwencjonalnymi. Technologia kondensacyjna doskonale nadaje się do ogrzewania pomieszczeń i podgrzewania wody użytkowej.

Pompy ciepła

Zaawansowana technologia pomp ciepła wykorzystuje „bezpłatne" ciepło ze środowiska naturalnego w otoczeniu domu, uniezależniając użytkownika od oleju opałowego i gazu. Przedstawiamy działanie pomp ciepła, czynniki, które należy uwzględnić podczas montażu pompy oraz sposób jej wykorzystania do chłodzenia domu.

Systemy solarne

System solarny to znakomite dopełnienie nowoczesnej instalacji grzewczej. Pozwala ograniczyć zużycie energii i koszty eksploatacji instalacji ogrzewania. Zmniejsza także emisję CO₂. Informujemy, w jaki sposób najlepiej wykorzystać energię słoneczną.

Sterowanie ogrzewaniem

Komfort, wygoda i efektywność energetyczna są zależne od właściwego sterowania ogrzewaniem. Inteligentna technologia sterowania gwarantuje optymalne wykorzystanie energii i wysoki poziom komfortu.

Systemy wentylacyjne

Nasze energooszczędne systemy wentylacji utrzymują odpowiednią temperaturę i czyste powietrze. Regulują zawartość tlenu i temperaturę w domu, zapobiegają przedostawaniu się kurzu i pyłków. Więcej informacji o naszych systemach wentylacji.

Zasobniki

Ogrzewanie i przygotowanie ciepłej wody pochłania wiele energii w każdym gospodarstwie domowym. Po wstawieniu zasobnika ciepła woda jest zawsze dostępna w dużej ilości. Z zasobnikiem można efektywnie łączyć różne źródła ciepła. Na przykład gazowe lub solarne.