Znajdź
Znajdź instalatoraZnajdź
Znajdź instalatora

Poczuj ciepło. Poczuj inteligencję. Poczuj komfort. Z myVAILLANT.

Salon z sensoHOME i aplikacją myVAILLANT

Dobry klimat w Twoim domu może być również inteligentny!

Ciesz się komfortem i możliwościami inteligentnego sterowania ogrzewaniem, które jednocześnie pozwoli Ci kontrolować zużycie energii i koszty.

Pełna kontrola nad urządzeniem na wyciągnięcie ręki

Ciesz się wygodą podłączania ulubionych systemów inteligentnego domu

Dowiedz się, jak zainstalować nasz moduł komunikacji internetowej i co powinieneś wiedzieć o naszej nowej aplikacji.

Korzystaj z szybszego serwisu dzięki zdalnej diagnostyce i wczesnemu wykrywaniu usterek.

Witamy w naszym nowym świecie inteligentnego ogrzewania

Jest wiele dobrych powodów, aby przejść na inteligentne ogrzewanie. Nowy moduł komunikacji internetowej myVAILLANT connect ułatwia dostęp do inteligentnego ogrzewania, jest przyszłościowy, rośnie wraz z Twoimi wymaganiami i może być rozbudowywany o kolejne komponenty w Twoim domu. Inteligentny i intuicyjny: Odkryj świat inteligentnego ogrzewania.

Zalety inteligentnego ogrzewania

Większy komfort

Większa niezawodność

Niższe zużycie

Wszystko w jednym miejscu

Większy komfort

Zawsze odpowiednia temperatura: poinformuj swój system grzewczy o powrocie do domu, a powita Cię idealny klimat w pomieszczeniu. Możesz go również ustawić ręcznie w aplikacji, np. siedząc na kanapie, leżąc w łóżku czy gdziekolwiek jesteś i kiedy tylko tego potrzebujesz.

Większa niezawodność

Szybszy serwis, mniej przestojów, większe bezpieczeństwo: wszystko jest połączone w ekosystemie myVAILLANT. Jeśli kiedykolwiek wystąpi problem, serwisant Vaillant może szybko sprawdzić zdalnie stan urządzenia i zająć się nim nawet od ręki.

Niższe zużycie

Po co ogrzewać dom, gdy nikogo w nim nie ma? myVAILLANT oszczędza energię, gdy jesteś poza domem i dba o idealną temperaturę po Twoim powrocie. Dodatkowo zyskasz wgląd w pełne statystyki zużycia i od razu zobaczysz, czy istnieje jeszcze potencjał kolejnych oszczędności.

Wszystko w jednym miejscu

Pulpit aplikacji to Twoje centrum zarządzania. Zadbaliśmy o przejrzyste i intuicyjne rozmieszczenie wszystkich ważnych funkcji. Dzięki temu zmiana temperatury czy programów czasowe dla urządzeń grzewczych jest naprawdę łatwe i szybkie.

Jedna aplikacja dla wszystkich regulatorów

Aplikacja myVAILLANT to wyższy komfort i efektywność energetyczna. Włącz ją u siebie w domu!

Inteligentny termostat

Czy chcesz połączyć moduł komunikacji internetowej myVAILLANT connect z inteligentnym, bezprzewodowym termostatem sensoROOM? To rozwiązanie dla kotła oferujące czujniki temperatury i wilgotności oraz inteligentne sterowanie w oparciu o internetowe dane pogodowe.

Inteligentny regulator

Do myVAILLANT connect możesz podłączyć także elegancki i nowoczesny, montowany na ścianie regulator sensoHOME / sensoCOMFORT, który dzięki temu stanie się bezprzewodową, łatwą w obsłudze jednostką sterującą z ekranem dotykowym i interfejsem tekstowym.

Wybierz swój zestaw startowy myVAILLANT connect

Udało Ci się znaleźć idealne rozwiązanie, chcesz dowiedzieć się więcej, a może potrzebujesz naszego wsparcia?

Inteligentna łączność – ciesz się wygodą inteligentnego domu

Aby w pełni korzystać z możliwości inteligentnego systemu grzewczego, wystarczy podłączyć go do preferowanego oprogramowania inteligentnego domu, takiego jak np. Apple HomeKit. Dzięki temu zyskasz możliwość sterowania wszystkimi inteligentnymi urządzeniami. Twój inteligentny dom zrozumie Cię jeszcze lepiej i ustawi temperaturę taką, jak lubisz najbardziej lub jakiej potrzebujesz w danej chwili.

Współpracuje z Apple HomeKit

Inteligentny komfort dla Twojego domu. myVAILLANT connect wykorzystuje technologię Apple HomeKit, by zintegrować ogrzewanie z aplikacją Apple Home. Możesz kontrolować procesy, ustalać rutyny i organizować klimat zgodnie z potrzebami lub codziennymi rutynami – za pomocą kliknięć lub w pełni automatycznie.

Ważne! Chroń swoje akcesorium HomeKit, kontrolując, z którymi usługami i urządzeniami komunikuje się w domowej sieci Wi-Fi i przez Internet.

***(Komunikacja między iPhonem, iPadem, HomePodem i termostatami z rodziny senso z obsługą HomeKit sensoROOM, sensoROOM pure, sensoHOME i sensoCOMFORT jest zabezpieczona technologią HomeKit. Apple, HomeKit, HomePod, iPad i iPhone są znakami towarowymi firmy Apple Inc. zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.) ***

Twój system grzewczy łączy się z Internetem

Szybko i bez komplikacji. Dzięki instalacji plug-and-play systemy grzewcze wyposażone w kotły ecoTEC exclusive i ecoTEC plus wyprodukowane po 2020 r. możesz bardzo łatwo podłączyć do Internetu. Wszystko, czego potrzebujesz, to złącze eBus. Ciesz się wygodnym sterowaniem mobilnym za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji myVAILLANT.

Wszystko, co musisz zrobić, odbywa się w czterech krokach

Sprawdź eBus

Pobierz aplikację i dodaj modem

Zainstaluj i połącz się

Skonfiguruj sieć

Sprawdź eBus

Sprawdź eBus

Zobacz, czy na spodzie Twojego urządzenia jest złącze eBus i czy jest już zainstalowany jakikolwiek moduł. Przed rozpoczęciem instalacji upewnij się, że urządzenie jest wyłączone.

Pobierz aplikację i dodaj modem

Pobierz aplikację i zarejestruj moduł komunikacji internetowej.

Pobierz aplikację myVAILLANT ze sklepu Apple App Store lub Google Play. Zarejestruj moduł komunikacji internetowej, skanując numer seryjny za pomocą kodu QR i utwórz konto osobiste w aplikacji myVAILLANT.

Zainstaluj i połącz się

Zainstaluj i połącz się

Wciśnij moduł do uchwytu, podłącz go do kotła przewodem eBus i sprawdź połączenie. Włącz urządzenie. Dioda LED zacznie migać na niebiesko po maksymalnie 60 sekundach. Następnie tryb parowania jest aktywny przez ok. 15 minut.

Skonfiguruj sieć

Skonfiguruj sieć

Zaloguj się do aplikacji myVAILLANT i postępuj zgodnie z instrukcjami konfiguracji. Jeśli jesteś użytkownikiem iOS, Twój moduł połączy się automatycznie z domową siecią Wi-Fi za pośrednictwem aplikacji Apple Home.

Ogrzewanie może być tak inteligentne

Poznaj funkcje i dowiedz się wszystkiego o aplikacji. Pozwoli Ci ona na m. in.: kontrolę klimatu wewnątrz i na zewnątrz budynku, kontrolę zużycia energii, kontrolę urządzenia czy temperatury. Chcesz wiedzieć więcej? Obejrzyj wideo!

Wartość dodana w serwisie i konserwacji

W zależności od Twoich preferencji serwisant monitoruje stan urządzenia, oferuje usługi takie, jak. np.: konserwacja predykcyjna i rozwiązuje wszelkie problemy zdalnie. Jeśli potrzebujesz wsparcia serwisanta na miejscu, otrzymasz powiadomienie push i będziesz mieć możliwość bezpośredniego umówienia się na naprawę.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych umowach serwisowych?

Dowiedz się więcej