Targi branżowe

Relacje i informacje odnośnie targów branżowych na których obecny jest Vaillant

Targi ISH 2017

We Frankfurcie odbyło się w marcu jedno z najważniejszych wydarzeń wystawienniczych w branży

ISH to jedno z kluczowych i najbardziej wyczekiwanych wydarzeń na rynku techniki cieplnej i odnawialnych żródeł energii. Byliśmy tam i prezentowaliśmy rozwiązania systemowe. Zapraszamy do oglądania i zapoznania się z relacją.

Na targach zaprezentowalismy nowy produkt w postaci rekuperacji decentrealnej (recoVAIR VAR 60). Wygodne rozwiązanie pozwalające na czyste i świeże powietrze w Twoim domu w sposób efektywny energetycznie.

Kocioł gazowy kondensacyjny ecoTEC pure, czyli jedna z najnowszych pozycji w grupie produktów grzewczych. Szczegółowe informacje na temat produktu tutaj

Intelligentny system sterowania domem KNX. Dzięki temu rozwiązniu użytkownik może sterować wieloma funkcjami mieszkania z jednego urządzenia, np. oświetleniem, wentylacją, ogrzewaniem, oknami, muzyką itp. Dobry krok w stronę podniesienia komfortu domowników.

ENEX 2017

W dniach 1-2 marca 2017 w Kielcach miały miejsce Targi Energetyki i Elektotechniki na których mieliśmy własne stoisko

Targi ENEX na stałe wpisały się kalendarz imprez wystawienniczych z branży Energetyki i Techniki Cieplnej w Polsce. Vaillanta nie mogło zabraknąć na tak obleganym wydarzeniu i mieliśmy własny pawilon który cieszył sie dużym powodzeniem wśród zwiedzających.