Znajdź
Znajdź instalatoraZnajdź
Znajdź instalatora

Targi branżowe

Relacje i informacje odnośnie targów branżowych na których obecny jest Vaillant

Nowość, którą zaprezentujemy podczas targów- recoCOMPACT

Targi ENEX 2019

Już niedługo 27-28 lutego będziemy obecni na targach ENEX w Kielcach

Zapraszamy serdecznie na branżowe targi ENEX Kielce 2019 – „Pasaż Energetyczny” w dn. 27-28.02.2019 r., podczas których Vaillant zaprezentuje na swoim stoisku między innymi systemowe rozwiązania OZE oraz nowość: recoCOMPACT exclusive, pompę powietrze-woda z wbudowanym układem wentylacji i zasobnikiem ciepłej wody użytkowej.

W programie „Pasażu Energetycznego” ponownie odbędą się również ważne dla branży konferencje: Forum Pomp Ciepła oraz Forum Fotowoltaiczne, w których Vaillant jest prelegentem i aktywnym uczestnikiem.

aroTHERM został nagrodzony RedDot Award i iF Design Award

Prezentujemy na stoisku również naszą pompą ciepła aroTHERM Split (zeszłoroczną premierę), która otrzymała w tym miesiącu kolejna nagrodę: iF Design Award, a wcześniej została nagrodzona RedDot Award.

Zapraszamy do odwiedzin, rozmowy i zapoznania się nowymi produktami 27-28 lutegoTargi ENEX stoisko E50, w hali E.


Wstęp bezpłatny dla osób zrejestrowanych przez formularz na stronie, szczegóły dla zwiedzających na stronie ENEX.

Fotowoltaika to świetne uzupełnienie pompy ciepła, gwarantujące pełną niezalezność energetyczną.

Targi ENEX 2018

W dniach 28 lutego - 1 marca będziemy obecni na targach ENEX w Kielcach

Już niedługo zaprezentujemy się na XVI Targach Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia w Kielcach. Tematyka imprezy jest powiązana głównie z energią słoneczną, wodną, biopaliwami i ciepłownictwem. Wszystkie tematy są powiązane z 'gorącym' problem trapiącym całą Polskę, czyli wysokim zanieczyszczeniem powietrza. W programie nadchodzącej edycji pojawią się ponownie ważne dla branży konferencje: Forum Pomp Ciepła oraz Forum Fotowoltaiczne.Nowości od Vaillant

Zaprezentujemy na swoim stoisku 2 nowości. Pierwszym jest całkowicie nowa pozycja w naszej ofercie- fotowoltaika auroPOWER. Przedstawimy design oraz parametry techniczne. Wprowadzenie na rynek już niebawem.

Drugą nowością jest powietrzna pompa ciepła typu Split aroTHERM VWL AS. Jest to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku i rosnący udział tego typu urządzeń w ogólnej sprzedaży pomp ciepła w naszym kraju.

Zapraszamy do odwiedzin, rozmowy i zapoznania się nowymi produktami 28.02-1.03 Targi ENEX stoisko E54.

Wstęp bezpłatny, szczegóły dla zwiedzających na stronie ENEX.

Dyrektor Generalny Vaillant Łukasz Gwiazdowski zaprasza na targi

Targi ISH 2017

We Frankfurcie odbyło się w marcu jedno z najważniejszych wydarzeń wystawienniczych w branży

ISH to jedno z kluczowych i najbardziej wyczekiwanych wydarzeń na rynku techniki cieplnej i odnawialnych żródeł energii. Byliśmy tam i prezentowaliśmy rozwiązania systemowe. Zapraszamy do oglądania i zapoznania się z relacją.

Na targach zaprezentowalismy nowy produkt w postaci rekuperacji decentrealnej (recoVAIR VAR 60). Wygodne rozwiązanie pozwalające na czyste i świeże powietrze w Twoim domu w sposób efektywny energetycznie.

Kocioł gazowy kondensacyjny ecoTEC pure, czyli jedna z najnowszych pozycji w grupie produktów grzewczych. Szczegółowe informacje na temat produktu tutaj

Intelligentny system sterowania domem KNX. Dzięki temu rozwiązniu użytkownik może sterować wieloma funkcjami mieszkania z jednego urządzenia, np. oświetleniem, wentylacją, ogrzewaniem, oknami, muzyką itp. Dobry krok w stronę podniesienia komfortu domowników.

ENEX 2017

W dniach 1-2 marca 2017 w Kielcach miały miejsce Targi Energetyki i Elektotechniki na których mieliśmy własne stoisko

Targi ENEX na stałe wpisały się kalendarz imprez wystawienniczych z branży Energetyki i Techniki Cieplnej w Polsce. Vaillanta nie mogło zabraknąć na tak obleganym wydarzeniu i mieliśmy własny pawilon który cieszył sie dużym powodzeniem wśród zwiedzających.