Znajdź
Znajdź instalatoraZnajdź
Znajdź instalatora

Aktualne nowości produktowe

Prezentujemy najnowsze urządzenia i akcesoria marki Vaillant, wprowadzone ostatnio do sprzedaży. Oferta marki Vaillant na bieżąco jest modyfikowana, żeby spełniała wymagania zmieniającego się rynku ogrzewania, chłodzenia i wentylacji. Nieustannie prowadzimy badania rozwojowe, które pozwalają udoskonalać wykorzystywane technologię i materiały. Specjalny departament zajmuje się ciągłym opracowywaniem nowych rozwiązań i patentów. Śledź tą stronę, żeby być na bieżąco z nowościami marki Vaillant.

Kocioł gazowy

ecoTEC plus

Nowa odsłona naszego sprawdzonego kotła kondensacyjnego. Jeszcze nowocześniejszy i wygodniejszy w użytkowaniu. Z nowym interfejsem użytkownika w kilku wersjach mocy oraz jako kocioł jedno- lub dwufunkcyjny jak również z wbudowanym zasobnikiem.

Klimatyzacja

climaVAIR exclusive

Klimatyzacja w wersji Mono split (jedna jednostka wewętrzna) lub Multi split (do 4 jednostek wewnętrznych) pozwala na efektywne chłodzenie nawet w dużym domu i komfort podczas największych upałów.

Kocioł gazowy

ecoTEC exclusive

Nowy kocioł kondensacyjny oznaczony etykietą Green iQ. Urządzenie wiszący w wersji jedno i dwufunkcyjnej. Sprawdź jego zalety.

Pompa ciepła

aroTHERM plus

aroTHERM plus to nowoczesna pompa ciepła powietrze-woda z naturalnym czynnikiem chłodniczym, sprawdź jej wszystkie zalety.