Znajdź
Znajdź instalatoraZnajdź
Znajdź instalatora

Nowa era ogrzewania!

Innowacyjne kotły marki Vaillant ecoTEC exclusive

  • Inteligentna technologia
  • Zdalne sterowanie
  • Ekologiczna energia
Poznaj ecoTEC exclusiveSkontaktuj się z instalatorem

Nowy gazowy kocioł kondensacyjny ecoTEC exclusive
Imponujący pod każdym względem


Chcesz wybrać kocioł gazowy wysokiej klasy, wygodny w użytkowaniu i bezpieczny dla środowiska? Najnowszy kocioł kondensacyjny ecoTEC exclusive to urządzenie idealne dla wszystkich, którzy cenią zrównoważony rozwój i najwyższą jakość.

Gazowy kocioł kondensacyjny ecoTEC exclusive jest najnowocześniejszym urządzeniem grzewczym marki Vaillant, które zapewnia niezrównany komfort ogrzewania i zaopatrzenia w ciepłą wodę oraz maksymalną wydajność i efektywność ekologiczną.

Inteligentna technologia Vaillant ułatwia monitorowanie pracy i zużycia energii urządzenia, a intuicyjna aplikacja wygodne sterowanie również spoza domu.


ecoTEC exclusive – idealny wybór na długie lata

Kocioł klasy premium, który można stosować zarówno w nowych instalacjach, jak i poddawanych modernizacji.Inteligentne możliwości komunikacji i wyjątkowy interface:

  • Łatwe monitorowanie pracy urządzenia i zużycia energii dzięki nowoczesnemu regulatorowi sensoCOMFORT zarządzającemu pracą kotła,
  • Widoczny interface urządzenia, duży wyświetlacz tekstowy, klarowne komunikaty,
  • Atrakcyjny i modny design,
  • Nowy Asystent Instalacji ułatwiający dokonywanie nastaw,
  • Krzywa grzewcza zaimplementowana do menu urządzenia - prosta regulacja pogodowa po podłączeniu czujnika temperatury zewnętrznej.

Steruj zdalnie ogrzewaniem w aplikacji sensoAPP


Zyskaj pełną kontrolę nad pracą swojej instalacji grzewczej – w domu, zdalnie i praktycznie bez przerwy. Interfejs do komunikacji umożliwia również prowadzenie diagnostyki i szybką pomoc serwisanta lub instalatora.

Ogrzewaj ekonomicznie i ekologicznie przy optymalnym wykorzystaniu energii


Kocioł kondensacyjny ecoTEC exclusive oznaczyliśmy etykietą Green iQ. To potwierdzenie, że pracujący kocioł nie przyczynia się do nadmiernej emisji gazów cieplarnianych. Chcesz uzyskać instalację hybrydową? Zrobisz to poprzez przyłączenie pompy ciepła.

ecoTEC exclusive zapewnia zawsze optymalny proces spalania gazu dzięki IoniDetect. Ten system pozwala na stałą jakość pracy kotła, co oznacza optymalizację zużycia energii. Adaptacyjna automatyka gazowa dostosuje mieszaninę gazowo-powietrzną do jakości gazu.

Plug & Play - podłącz i używaj


Chcesz sterować instalacją ogrzewania za pomocą aplikacji? Podłącz moduł komunikacji internetowej sensoNET pod kotłem. Po prostu Plug & Play – bez użycia narzędzi i fachowej pomocy!

Poznaj szczegóły

ecoTEC exclusive z technologią ExtraCondense

Najbardziej korzystne energetycznie wytwarzanie ciepłej wody użytkowej!


Vaillant gwarantuje najwyższą możliwą niezawodność pracy urządzenia w trakcie eksploatacji, montaż przez autoryzowanego instalatora oraz serwis i przeglądy gwarancyjne przez 2 lata, z możliwością przedłużenia gwarancji do 5 lat.

ecoCOMFORT to program przedłużonej gwarancji od Vaillant na kotły kondensacyjne. Daje możliwość przedłużenia standardowej (24-miesięcznej) gwarancji nawet o dodatkowe 3 lata!

Z ecoCOMFORT zyskujesz m.in. pełną gwarancję przez 5 lat użytkowania kotła, przypomnienia o zbliżających się przeglądach, kompleksowe wsparcie serwisowe oraz wyłącznie oryginalne części zamienne.

Dowiedz się więcej o ecoCOMFORT

Vaillant wspiera program Czyste Powietrze

Wybierając nasze rozwiązania, dbasz o komfort w swoim domu. Ale to nie wszystko. Dbasz też o środowisko.

Kupując produkty Vaillant, możesz uzyskać nawet 30 tys. złotych dofinansowania z rządowego programu Czyste Powietrze.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach dobrych dla środowiska

Dowiedz się więcej o ecoTEC exclusive

Poznaj produkt