Znajdź
Znajdź instalatoraZnajdź
Znajdź instalatora

Wybierz climaVAIR exclusive VAI 5 dla komfortu i dobrego klimatu

  • Energooszczędna i cicha
  • Komfortowa w obsłudze
  • Przyjazna dla klimatu
  • Klasa A+++
Poznaj nową klimatyzacjęSkontaktuj się z instalatorem

Nowoczesne klimatyzatory climaVAIR exclusive VAI 5 do domów i firm.

Poczuj dobry klimat w każdym pomieszczeniu.

Klimatyzatory Vaillant z serii climaVAIR exclusive VAI 5 – Mono, MultiSplit i freeMulti – chłodzą, grzeją i oczyszczają powietrze.Są przyjazne dla środowiska i efektywne energetycznie, a przy tym bardzo ciche i łatwe w obsłudze.

Urządzenia climaVAIR exclusive VAI 5 — rozwiązanie przyjazne dla klimatu


Ekologiczny czynnik chłodniczy R-32


Nowoczesne klimatyzatory z serii climaVAIR exclusive VAI 5 zawierają naturalny czynnik chłodniczy R-32, który jest jednym z najbardziej ekologicznych produktów tego typu na rynku.

Potencjał tworzenia efektu cieplarnianego (GWP) przez czynnik chłodniczy R-32 jest niemal o 70% niższy niż w przypadku popularnej mieszanki R-410A. Dzięki temu urządzenia z serii climaVAIR nie niszczą warstwy ozonowej i są przyjazne dla środowiska.


Klimatyzatory climaVAIR exclusive VAI 5

Przyjazne dla środowiska i efektywne energetycznie. Więcej korzyści dowiesz się z filmu.


Włączając ten film, potwierdzasz chęć uaktywnienia plików cookies powiązanych z platformą YouTube. Więcej o naszej polityce prywatności znajdziesz tutaj.

Poznaj więcej zalet klimatyzatorów climaVAIR exclusive VAI 5

Pozioma i pionowa regulacja

nawiewanego strumienia powietrza nie doprowadza do tworzenia się nieprzyjemnych przeciągów.

Funkcja X-Fan

ułatwia eliminację wilgoci z wewnętrznego wymiennika, który dzięki temu pozostaje suchy. Zapobiega to tworzeniu się rdzy i namnażaniu bakterii.

Funkcja I feel

z czujnikiem temperatury umieszczonym w pilocie zdalnego sterowania ułatwia ustawienie odpowiedniej temperatury powietrza.

Aktywny jonizator

wytwarza jony ujemne, pomaga oczyścić i odświeżyć powietrze, eliminuje zapachy, bakterie i zarodniki grzybów.

Intuicyjne sterowanie za pomocą pilota

Dlaczego klimatyzatory climaVAIR exclusive VAI 5 to idealny wybór do każdego pomieszczenia?

Wydajne chłodzenie

Klimatyzatory Vaillant należą do najbardziej wydajnych na rynku. Współczynnik sezonowej efektywności energetycznej kwalifikuje urządzenia do klasy A+++.

Bez zbędnego hałasu

Pracujący klimatyzator nie zakłóca snu czy codziennych aktywności. Poziom hałasu wynosi zaledwie 24 dBA przy najniższej prędkości wentylatora.

Świeże powietrze

Funkcja jonizacji pozwala zmniejszyć wilgotność powietrza i oczyścić je z zanieczyszczeń, bakterii, grzybów i pleśni.

Korzyści dla środowiska

Zastosowanie czynnika chłodniczego R-32 to rozwiązanie, które polepsza komfort pracy i mieszkania, a jednocześnie nie przyspiesza zmian klimatycznych.

Technologia inwerterowa

Zastosowanie sprężarek najnowszej generacji gwarantuje najwyższą sprawność działania i oszczędności w użytkowaniu energii elektrycznej.

Łatwe czyszczenie

Modele climaVAIR exclusive VAI 5 Mono, MultiSplit i freeMulti są wyposażone w łatwo zdejmowane filtry i wygodne do mycia panele przednie.

Możliwość przedłużenia gwarancji o dodatkowe 3 lata

Po upływie podstawowego okresu 2-letniej gwarancji udzielamy dodatkowej gwarancji materiałowej na sprężarkę – w sumie na okres 5 lat, licząc od daty zakupu urządzenia potwierdzonej odpowiednimi dokumentami.


W okresie gwarancji materiałowej na sprężarkę, w przypadku wystąpienia jej wady powstałej z winy producenta, można wymienić wadliwą sprężarkę na nową, pod warunkiem zlecenia odpłatnej usługi wymiany sprężarki Autoryzowanemu Serwisowi klimatyzacji Vaillant.