Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, które zapewniają optymalną obsługę Twojej wizyty na naszej stronie oraz przyspieszają i ułatwiają dostęp do informacji. Prosimy, zaakceptuj instalację plików cookies na Twoim komputerze, aby w pełni komfortowo korzystać z naszej strony internetowej.

Akceptuj Odrzuć

Firma

Kim jesteśmy

Firma Vaillant oferuje klientom na całym świecie ekologiczne i energooszczędne systemy grzewcze i wentylacyjne wykorzystujące głównie odnawialne źródła energii.

Kilka słów o historii

Historia spółki Vaillant sięga roku 1874. To właśnie wtedy w niemieckim Remscheid powstało przedsiębiorstwo Johanna Vaillanta. Od tego czasu spółka niezmiennie utrzymuje pozycję lidera w branży producentów urządzeń grzewczych i wentylacyjnych.

Wielkanocny zając symbolem sukcesu

Remscheid, Niedziela Wielkanocna 1899 r. Johann Vaillant przegląda miesięcznik „Alte und Neue Welt“ („Stary i Nowy Świat“), obok bawią się jego pociechy. Jego wzrok przykuwa nagle ilustracja z jednej ze stron - zając wykluwający się z jajka.

Zrównoważony rozwój

Jako spółka rodzinna ukierunkowana na innowacje, szczególna troską otaczamy środowisko naturalne, naszych pracowników i społeczeństwo. W naszym przekonaniu sukces gospodarczy, a także zrównoważony i korzystny rozwój nie maja racji bytu bez poszanowania norm społecznych i ekologicznych.

Nagrody i wyróżnienia

Znakomita jakość produktów, wyróżniające wzornictwo oraz zaangażowanie firmy w rozwój techniki grzewczej, niejednokrotnie znajdowało uznanie zarówno klientów, jak również znawców branży. Potwierdzają to liczne nagrody i wyróżnienia.