Znajdź

Green iQ - inteligentne możliwości komunikacji systemu grzewczego

Łączność, spójność, komunikacja – connectivity

Vaillant oferuje inteligentne i wygodne dla użytkownika możliwości zarządzania pracą swoich urządzeń. Wystarczy smartfon z dostępem do Internetu i zainstalowaną stosowną aplikacją. Użytkownik ma więc pełną kontrolę nad pracą swojej instalacji grzewczej praktycznie bez przerwy – trudno wyobrazić sobie bardziej komfortowe rozwiązanie.

Aplikacja na smartfony umożliwia dogodne, bo zdalne nastawienie komfortowej temperatury.

Jest to aplikacja dla regulatora multiMATIC 700 i „potrafi” to samo co regulator, czyli sterowanie całym systemem grzewczym (wszystkimi obiegami grzewczymi i wentylacją, o ile w systemie występuje rekuperator).

Interfejs do komunikacji umożliwia również prowadzenie diagnostyki i szybką pomoc ze strony specjalisty (serwisanta lub instalatora).

„Green” - zieleń, synonim tego, co naturalne i trwałe.

Zagadnieniem, do którego Vaillant przykłada szczególną wagę, jest ochrona zasobów naturalnych ziemi.

Urządzenia, które łączą najwyższą efektywność energetyczną, wytwarzanie energii bez szkód dla środowiska.

  • Aplikacja multiMATIC APP na urządzenia mobilne umożliwia dogodne zdalne sterowanie instalacją.
  • Dostęp profiDIALOG (dla Instalatorów Autoryzowanych, bezpłatny w okresie gwarancji) umożliwia prowadzenie zdalnej diagnostyki i szybką pomoc specjalisty od ogrzewania.
  • Inteligentne zarządzanie instalacją grzewczą.

Koncentracja na odnawialnych źródłach energii w produktach Green iQ to nie tylko korzyść dla środowiska, lecz także najbardziej inteligentny wybór.

Urządzenia grzewcze najwyższej jakości są produkowane w europejskich fabrykach Vaillant, zgodnie z zasadami odpowiedzialności społecznej, z materiałów, które nadają się do ponownego wykorzystania.