Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, które zapewniają optymalną obsługę Twojej wizyty na naszej stronie oraz przyspieszają i ułatwiają dostęp do informacji. Prosimy, zaakceptuj instalację plików cookies na Twoim komputerze, aby w pełni komfortowo korzystać z naszej strony internetowej.

Akceptuj Odrzuć

Witamy w serwisie dla firm projektowych.

Serwis ma na celu wsparcie firm projektowych oraz podmiotów zajmujacych się projektowaniem instalacji grzewczych, wentylacyjnych i sanitarnych.

Zachęcamy również do korzystania z serwisu kodowanego, który zawiera m.in. szereg niezbędnych narzędzi w postaci specjalistycznych programów do projektowania. Dostęp do tej części serwisu wymaga indywidualnego loginu i hasła, który uzyskać można poprzez bezpośredni kontakt z naszymi Przedstawicielami Regionalnymi.

W danym dziale znajdziesz szeroką bazę schematów instalacji w formatach dxt i pdf, kart katalogowych zawierających najważniejsze informacje potrzebne w projektowaniu a także aktualne materiały z zakresu dokumnetacji technicznej.

Dana strona prowadzi do zbioru niezbędnej dokumnetacji wykorzystywanej podczas projektowania. Dla Twojej wygody podzieliliśmy materiał na dwie główne grupy - budownictwo jednorodzinne i obiekty inwestycyjne.

Katalog budownictwo jednorodzinne zawiera potrzebne materiały do projektowania obiektów o powierzchni do 700 m2.

Katalog obiekty inwestycyjne obejmuje zbiór materiałów do projektowania obiektów wielkopowierzchniowych.