Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, które zapewniają optymalną obsługę Twojej wizyty na naszej stronie oraz przyspieszają i ułatwiają dostęp do informacji. Prosimy, zaakceptuj instalację plików cookies na Twoim komputerze, aby w pełni komfortowo korzystać z naszej strony internetowej.

Akceptuj Odrzuć

Kościół parafialny, 700 m2, Głowno, woj. łódzkie

Modernizacja

dane
generalny wykonawca instalacji
zastosowane urządzenia
powierzchnia użytkowa
  • 700 m2

rok wykonania instalacji
  • 2015
lokalizacja
  • JAKIE BYŁY POTRZEBY KLIENTA?
Inwestor posiadał już wieloletnie doświadczenie z kotłownią olejową, od nowej mdernizacji budynku oczekiwał instalacji grzewczej, która była by niedroga w eksploatacji oraz bezobsługowa.

Jednocześnie z uwagi na fakt, że inwestycja częściowo była finansowana ze środków WFOŚiGW w Łodzi, to warunkiem jej przeprowadzenia było wykazanie korzyści związanych z ograniczeniem emisji szkodliwych substancji do środowiska.

  • JAKIE URZĄDZENIA VAILLANT ZAPROPONOWANO I DLACZEGO?

Ze względu na modernizację budynku (700m2) i jego straty cieplnw, oraz specyficzne warunki użytkowania budynku (kościół) dobrana została kaskada pomp ciepła typu solanka-woda geoTHERM VWS 220/20 z odwiertami pionowymi oraz osobna pompa ciepła geoTHERM VWS 220/2 na potrzeby pomieszczeń plebani.

  • KORZYŚCI DLA KLIENTA

Pewne, bezobsługowe i atrakcyjne cenowno rozwiązanie dla potrzeb co i cwu.

Nie ma potrzeby codziennego nadzoru nad instalacją, gdyż wbudowany pogodowy regulator bilansujący energię automatycznie steruje ogrzewaniem i przygotowaniem ciepłej wody.

Współfinansowanie inwestycji w ramach programu priorytetowego ze środków WFOŚiGW w Łodzi.

Walory ekologiczne i komfort zaopatrzenia w ciepłą wodę.

Skorzystaj z pomocy w kompletacji

Poznaj ofertę pomp ciepła Vaillant!