Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, które zapewniają optymalną obsługę Twojej wizyty na naszej stronie oraz przyspieszają i ułatwiają dostęp do informacji. Prosimy, zaakceptuj instalację plików cookies na Twoim komputerze, aby w pełni komfortowo korzystać z naszej strony internetowej.

Akceptuj Odrzuć

VET-LAB, siedziba firmy, 2000m2, Brudzew, woj. wielkopolskie

Budynek magazynowo-biurowy wraz z częścią mieszkalną, wybudowany w 2013r.

dane
generalny wykonawca instalacji

zastosowane urządzenia
powierzchnia użytkowa
  • 2000m2
rok wykonania instalacji
  • 2013
lokalizacja
  • JAKIE BYŁY POTRZEBY KLIENTA?

Dla nowej inwestycji założeniem było wykonanie instalacji grzewczej, która byłaby tania w eksploatacji oraz bezobsługowa. Nowy budynek obejmuje część biurowa, część magazynową, część mieszkalną.

  • JAKIE URZĄDZENIA VAILLANT ZAPROPONOWANO I DLACZEGO?

Ze względu na dużą powierzchnię budynku (2000m2), rozbudowaną instalację grzewczą (trzy obiegi grzewcze) oraz ambitne wymagania postawione przez inwestora zdecydowano się na kaskadę trzech pomp ciepła geoTHERM typu solanka-woda (3 szt x VWS 380/2) z odwiertami pionowymi. W części biurowo-mieszkalnej zainstalowano wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła recoVAIR VAR.

  • KORZYŚCI DLA KLIENTA

Pewne, solidne, bezobsługowe i tanie w eksploatacji rozwiązanie dla potrzeb centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej. Prestiż, budowanie wizerunku firmy promującej i inwestującej w rozwiązania proekologiczne.

Skorzystaj z pomocy w kompletacji

Poznaj ofertę pomp ciepła Vaillant!