Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, które zapewniają optymalną obsługę Twojej wizyty na naszej stronie oraz przyspieszają i ułatwiają dostęp do informacji. Prosimy, zaakceptuj instalację plików cookies na Twoim komputerze, aby w pełni komfortowo korzystać z naszej strony internetowej.

Akceptuj Odrzuć

VET-LAB, budynek magazynowo-handlowy, 300m2, Brudzew, woj. wielkopolskie

Modernizacja

dane
generalny wykonawca instalacji
zastosowane urządzenia
powierzchnia użytkowa
  • 300m2
rok wykonania instalacji
  • 2014
lokalizacja
  • JAKIE BYŁY POTRZEBY KLIENTA?

Ponieważ inwestor miał już wieloletnie doświadczenie z kotłowniami olejowymi oraz roczne z instalacją grzewczą wyposażoną w kaskadę pomp ciepła typu solanka-woda, to od projektowanej modernizacji budynku oczekiwał instalacji grzewczej, która byłaby solidna, długotrwała, niedroga w eksploatacji oraz bezobsługowa.

  • JAKIE URZĄDZENIA VAILLANT ZAPROPONOWANO I DLACZEGO?

Ze względu na modernizację budynku (300m2) i jego straty, oraz wysokie wymagania inwestora dobrana została pompa ciepła geoTHERM VWS 300/2 typu solanka-woda z odwiertami pionowymi.

Pierwotnie budynek był wyposażony w kotłownię olejową, a po modernizacji w instalację z pompą ciepła solanka-woda, dwa obiegi grzewcze (grzejniki, ogrzewanie podłogowe) oraz cwu, dodatkowo wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła.

  • KORZYŚCI DLA KLIENTA

Pewne, bezobsługowe i tanie w eksploatacji rozwiązanie dla potrzeb co i cwu.

Prestiż, budowanie wizerunku firmy promującej i inwestującej w rozwiązania proekologiczne.

Skorzystaj z pomocy w kompletacji

Poznaj ofertę pomp ciepła Vaillant!