Nasza strona wykorzystuje pliki cookies, które zapewniają optymalną obsługę Twojej wizyty na naszej stronie oraz przyspieszają i ułatwiają dostęp do informacji. Prosimy, zaakceptuj instalację plików cookies na Twoim komputerze, aby w pełni komfortowo korzystać z naszej strony internetowej.

Akceptuj Odrzuć

Pompy ciepła flexoTHERM, flexoCOMPACT

Pompy flexoTHERM i flexoCOMPACT exclusive to urządzenia o bardzo wysokich współczynnikach efektywności energetycznej zapewniające niższe koszty eksploatacji, a co za tym idzie niskie rachunki za energię elektryczną.

Nowe pompy pracują wyjątkowo cicho, są łatwe w montażu i proste w obsłudze, wyprodukowane w niemieckich fabrykach Vaillant.

1. Wypełnij i wyślij krótki formularz zgłoszeniowy, który znajdziesztutaj.
2. Po otrzymaniu e-mailem potwierdzenia rejestracji przez Organizatora wybierz* pompę ciepła oraz firmę instalacyjną posiadającą autoryzację marki Vaillant.
3. Podpisz umowę z firmą instalacyjną na montaż urządzeń.
4. Kup wybraną pompę ciepła flexoTHERM exclusive lub flexoCOMPACT exclusive.
* W doborze urządzenia oraz firmy instalacyjnej wsparciem służy Doradca Techniczny ds. energii odnawialnych.

Systemowy regulator multiMATIC VRC 700

Promocyjne pompy i zestawy zawierają systemowy regulator multiMATIC VRC 700, który umożliwia kompleksowy nadzór i sterowanie pracą pompy ciepła a także rekuperacją i kotłem gazowym marki Vaillant.

Zdalną kontrolę nad instalacją grzewczą zapewni multiMATIC App – darmowa aplikacja mobilna, przeznaczona do współpracy z regulatorem multiMATIC VRC 700.

Dodatkowe korzyści przy zakupie flexoTHERM lub flexoCOMPACT exclusive:

  • niższe koszty eksploatacji dzięki wysokim współczynnikom COP i SCOP pomp ciepła
  • 5 lat gwarancji na urządzenie – dodatkowa 3-letnia opieka serwisowa po okresie standardowej 2-letniej gwarancji,warunkiem jest zakup Vouchera, więcej informacji na znajdziesz tutaj
  • moduł do komunikacji internetowej VR 900 umożliwiający zdalne zarządzanie pracą pompy ciepła
  • profiDIALOG – profesjonalne oprogramowanie dla serwisanta / instalatora pozwalające śledzić pracę urządzenia
  • 10 lat gwarancji materiałowej na sprężarkę - Vaillant udziela dodatkowej gwarancji materiałowej na sprężarkę pompy ciepła na okres 10 lat od daty zakupu urządzenia.

Wypełnij formularz rejestracji

i wykorzystaj niepowtarzalną okazję!

Skontaktuj się

z naszym Doradcą Technicznym ds. energii odnawialnej!